Posterior Spinal Sistem

Pedikül vidaları, redüksiyon vidaları, multifonksiyonel, kanüllü, cement enjekte edilebilir, pediatrikve yarı küresel vidalardan oluşur. Pedikül vidalar, monoaxial ve polyaxial olarak 2 alternatifte mevcuttur. Sistemi oluşturan digger ürünler transverse konnektör, multiaxial konnektör, hook, lareral ve domino konnektörler, ominoaxial lateral konnektör ile rod ve vida kilitleme aparatıdır.

 

Ürün Özellikleri

 

Vida yerleştirme esnasında,pedikül ve korpusta en az deformasyonu sağlamak amacıyla 3 noktada self-tapping yapıya sahiptir. Spinal sistem içerisinde ameliyat sırasında karşılaşabilecek durumlara karşı (osteoporoz, listhesis, rotoskolyoz, sakralizasyon zayıf hastalar v.b.) yeterli çeşitlilikte ve özelliklerde spinal sistem implantları yer alır.

 

Kullanım Alanı

Bu sistem posteolaretal spondylodrses, kırıklar, spimal bölgede ortaya çıkan stenosis vertebral disk aşınımı, vertebral disk fıtıkları, başarısız olan füzyon veya pseudoartrosisin tedavisinde ve düzensiz sırt kemiği durumlarında kullanılmak için pedikül vidalar, pedükül kancalar ve laminar kancalardan oluşur.

AERO POLYAXIAL SCREW
APAS3525 - 40   AERO SPINAL FIXATION POLYAXIAL SCREW 3.5 x 25 - 45 MM + SET SCREW
APAS3525 - 40  AERO SPINAL FIXATION POLYAXIAL SCREW 3.5 x 25 - 45 MM + SET SCREW
APAS3525 - 40  AERO SPINAL FIXATION POLYAXIAL SCREW 3.5 x 25 - 45 MM + SET SCREW
[/products/tn_posterior3..jpg] [/products/tn_posterior2..jpg] [/products/tn_posterior1..jpg] [/products/tn_oo2..jpg] [/products/tn_posterior4..jpg]