İletişim
Plif Kafes

Posterior lomber interbody füzyon (PLIF) Cage materyali, kalıcı bir lezyon oluşturmayan. MR uyumlu peek-optima malzemesinden imal edilmiştir. PLIF Cage'in proximal ve distral yüzeyleri balık sırtı şeklinde ters yönde işlenmiş, yerinden çıkmayı engelleyen yapıdadır. PLIF Cageler minimal invasive tekniğiyle uygulamaya elverişli yapıda dizayn edilmiştir.

Bu ürün grubuna ait iki farklı PLIF cage bulunmaktadır.

- PLIF Cage

- Expandable PLIF Cage

6 farklı ürün ebatı ve bunları uygularken uygun ürün ebatını tayin etmek için 6 çeşit deneme türü bulunur.

Kullanım alanı: 

Posterior Lomber Interbody Füzyon (PLIF) cerrahi stabilizasyonunda ve posterior bir yaklaşım kullanılarak, bir veya daha fazla lomber intervertebral disk boşluğuna kemik grefti ile yerleştirilir. PLIF, spondilolistezis, skolyoz veya disk alanı çöküşü gibi dejeneratif lomber deformitenin düzeltimesi ve nörolojik sıkıştırmanın kaldırılmasında özellikle yararlıdır.

Anatomik Konum:

Posterior Lomber Interbody Füzyon (PLIF) prosedürü stabilizasyon (füzyon) ameliyatı, diğer formlar üzerinde teorik avantajlar sağlamaktadır. İntervertebral distraksiyon ve restorasyon sağlayan üç boyutlu spinal hizalama, nöral foramenlerin (sinir geçitlerinin) ve laretal oyukların dolayı olarak nörolojik sıkışmasını engeller. Interbody implantların gredt uygulaması sonrası yük merkezinin desteklenmesini, disk mesafesinin korunmasını ve spinal hizalamayı sağlar. Greft kullanılan tamamlayıcı implantlar tekniğinin türüne bağlı olarak potansiyel yük paylaşımının dengeli dağılımı oluşturulur.

AERO LOMBER PEEK CAGE
ALCD2206 - 12  AERO INTERBODY FUSION, LUMBER PEEK CAGE 22x6-12 MM
ALCD2206 - 12 AERO INTERBODY FUSION, LUMBER PEEK CAGE 24x6-12 MM
ALCD2206 - 16 AERO INTERBODY FUSION, LUMBER PEEK CAGE 22x6-16 MM, ANGLE 
ALCD2406 - 12 AERO INTERBODY FUSION, LUMBER PEEK CAGE 24x6-12 MM, ANGLE
----
AERO EXPANDABLE LOMBER PEEK CAGE
AEPC1007 - 12  AERO EXPANDABLE LOMBER PEEK CAGE 24x10x7 - 24x10x12 
AEPC2007 - 12 AERO EXPANDABLE LOMBER PEEK CAGE 24x10x7 - 28x10x12
[/products/tn_Plif_Kafes..jpg] [/products/tn_plif2..jpg] [/products/tn_plif3..jpg] [/products/tn_plif4..jpg]